Gabinet Stomatologiczny Blokowa Dental, Leczenie zębów, stomatologia zachowawcza Białystok

O nas

Gabinet stomatologiczny Blokowa Dental, wychodzi na przeciw Waszym wymaganiom! Posiadamy wykwalifikowany personel, dla którego priorytetem jest Wasz uśmiech oraz zadowolenie.

Obalamy mit o "strachu chodzenia do stomatologa"!

Czasy w których bałeś/aś się chodzić do stomatologa już dawno minęły. A jeżeli dalej się obawiasz wizyty, rozwiązanie jest proste - umów się do nas! Gwarantujemy Ci, że nie tylko będziesz częściej się uśmiechać, by pokazać piękne zęby, ale także otrzymasz niezbędne informacje na temat stomatologi zachowawczej.

Zastanów się ile razy podziwiałeś czyjś biały uśmiech - teraz czas na Ciebie!

Zdajemy sobię sprawę, iż dla wielu osób temat ich zębów bywa krępujący, dlatego wychodzimy Ci na przeciw. Gabinet Stomatologiczny Blokowa Dental powstał po to, aby Ci pomóc. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby Twój uśmiech zachwycał innych. Gwarantujemy 100% ananonimowość, oraz kompleksowe podejście do problemu.

Jak to wygląda?

  • Po pierwsze umów się na wizytę/konsultację
  • Określimy rodzaj oraz przebiej leczenia
  • Pomożemy w doborze wyboru stomatologi zachowawczej
  • Wypuścimy Cię z nowym, pięknym uśmiechem

Zabierz ze sobą rodzinę,lub znajomych

Propomujemy Ci bardzo wygodne rozwiązanie - stomatologii rodzinnej. Leczymy osoby w każdym przedziale wiekowym. W naszym gabinecie poczujesz się jak w domu, a jeżeli masz dzieci, będziesz zaskoczony/na jak chętnie chcą chodzić na wizyty.

Życzymy szerokiego uśmiechu! Do zobaczenia!

Zespół Blokowa Dental

 

Krystyna Kotowska - ZnanyLekarz.pl